• Read a poem, sing a song, for me./ Przeczytaj wiersz i zaśpiewaj dla mnie.

• W marcu 2019r. nasza szkoła przyłączyła się
          do międzynarodowego projektu,

który realizowany jest wspólnie ze szkołami z Turcji i nosi nazwę: Read a poem, sing a song, for me./ Przeczytaj wiersz i zaśpiewaj dla mnie.

W projekcie udział wezmą uczniowie ze swoimi rodzicami, co będzie dobrą okazją do przyjaznej integracji rodziców ze środowiskiem szkolnym.

Celem projektu jest rozwijanie zainteresowań polską poezją oraz muzyką, umiejętność zaprezentowania wierszy i piosenek innym uczniom, wspólne spędzanie czasu przez dzieci i rodziców, umacnianie w uczniach poczucia pewności siebie.

Od marca do maja 2019r. chętni uczniowie będą mieli za zadanie zaprezentować kolegom i koleżankom z klasy wybrany wiersz oraz piosenkę, w towarzystwie rodzica. Wszystkie efekty pracy będą na bieżąco umieszczane na stronie szkoły i facebooku oraz na platformie twinspace.