• WYSTĘP UCZNIÓW Z OKAZJI ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO W SŁUPSKIM KOŚCIELE PW. ŚW. JANA KANTEGO

• W piątek, 22 marca nasi uczniowie zaprezentowali, przedpremierowo, montaż słowno - muzyczny z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego w słupskim kościele pw. św. Jana Kantego. Przedsięwzięcie uświetnił piękną grą na organach p. Zbigniew Gach - Dyrektor CKiBP Gminy Redzikowo oraz skrzypaczki ze szkoły muzycznej "Etiuda". Był to czas refleksji i wzruszeń, które widowni dostarczyli występujący. Występ przyjęto z ogromną życzliwością, o czym świadczyły publiczności na stojąco. W środę, 27 marca uczniowie klas 4-8 mogli obejrzeć spektakl. WESOŁYCH ŚWIĄT!

• II WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI PATRIOTYCZNEJ- MICKIEWICZ - 100 LAT dla NIEPODLEGŁEJ

• 5 marca 2024 roku odbył się II WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI PATRIOTYCZNEJ- MICKIEWICZ - 100 LAT dla NIEPODLEGŁEJ Organizatorem konkursu było II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku. Przedsięwzięcie objęte było honorowym patronatem Wojewody Pomorskiego - p. Beaty Rutkiewicz. Miło nam poinformować, że nasza uczennica - NIKOLA MIKUCKA, z klasy 7, zdobyła III miejsce. Gratulujemy sukcesu Naszą szkołę, oprócz Nikoli, godnie reprezentowali: Filip Opolski, klasa 8 oraz Jan Jakubowski, klasa 7.